Мінеральна вата KNAUF Insulation NatuRoll M 100 мм 10,92 кв.м

1 467 ₴/рулон
Показати оптові ціни- В наявності 1 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 889805
+380 (67) 157-30-30
Kyivstar (багатокональний)
- +380 (66) 157-30-30Vodafone (багатокональний)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінеральна скловата, теплорулон 10,92 кв. м.
Характеристики:
- Рулон складається з 1-го листа.
- Довжина листа: 9,1 м
- Ширина листа: 1,2 м.
- Товщина: 100 мм
- Площа: 10,92 кв. м.
- Форма випуску: рулони щільної упаковки.
- Кількість листів в рулоні: 1 (лист згорнутий в рулон).
- Запах: відсутній.
Призначення:
- Тепло - і звукоізоляція стін, перегородок, перекриттів.
- Утеплення в горизонтальних конструкціях без прямого навантаження на утеплювач.
- Термозахист і термоізоляція комунікацій.
- Пожежозахисні заходи дерев'яних будівель.
- Зовнішні стіни.
- Швидкомонтовані будівлі.
- Скатні покрівлі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Покриття | Без покриття |
| Теплопровідність | 0.042 Вт/мК |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Розміри | |
| Довжина | 9100 мм |
| Товщина | 100 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
- Ціна: 1 467 ₴/рулон
