Плато чавунне двохстороннє кругле гриль Ø 360 мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кругле двостороннє Плато Гриль це відмінна альтернатива стандартній решітці гриль, яка значно розширить Ваші кулінарні можливості.
Воно має рифлену і гладку поверхні, що визначають його призначення при приготуванні тієї чи іншої страви.
Плато Гриль це універсальний аксесуар, за допомогою якого Ви легко зможете приготувати страви на відкритому вогні або в духовці і оригінально подати їх до столу.
Завдяки своїй високій теплоємності чавунне плато буде протягом тривалого часу підтримувати температуру приготованої та поданої на ньому до столу страви, що важливо при подачі на відкритих терасах або на природі.
При дбайливому догляді чавунний посуд прослужить вам дуже довго!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.1 кг |
| Висота, мм | 13.9 |
| Глибина, мм | 4 |
| Довжина робочої поверхні | 360 мм |
| Довжина з ручками/вушками | 450 мм |
| Товщина (мм) | 5 мм |
| Ширина робочої поверхні | 360 мм |
| Форма | Кругла |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал | Чавун |
- Ціна: 1 660 ₴



